Josera Kitten (sveriamas), 1 kg

 • Josera Kitten (sveriamas), 1 kg

  Kaina 499

  Pristatymas per 2-5 darbo dienas

  Pristatymas per 2-5 d.d.

  Į krepšelį 

  JOSERA Kitten - Visavertis pašaras augančioms, nėščioms ir maitinančioms katėms 

  Prekės ženklas
  JOSERA
 • JOSERA Kitten“ – tai daug energijos suteikiantis, lengvai virškinamas ir ypač skanus pašaras, skirtas augančioms katėms. Labiausiai tinka augimo arba vaikingumo ir laktacijos metu, kai labai svarbu gauti optimalų maistinių medžiagų kiekį:

  • puikiai tinka pirmaisiais katės gyvenimo metais ir vaikingumo bei maitinimo metu;
  • daug energijos ir baltymų, taip pat su vertingu lašišų aliejumi, kad būtų patenkinti specifiniai poreikiai svarbiausiais gyvenimo etapais;
  • lengvai virškinamas;
  • yra maistinių skaidulų, kurios padeda apsaugoti nuo sąvėlų formavimosi.
  • 35% baltymų ir 22% riebalų, iš jų 92% gyvulinės kilmės baltymų


  Sudėtis: džiovintos paukštienos baltymai, ryžiai, paukštienos riebalai, taukai, burokėlių skaidulos, džiovinta lašiša, džiovintos bulvės, hidrolizuoti paukštienos baltymai, džiovintos paukštienos kepenėlės, lašišų aliejus 0,50 %, mineralai.
   

  Vaikingoms katėms: atkreipkite dėmesį, kad maisto poreikis vaikingumo metu priklauso nuo kačiukų skaičiaus. Tačiau neturėtumėte peršerti savo katės, kad nekiltų sunkumų gimdymo metu ir sutrikimų maitinimo metu.

  Maitinančioms katėms: jei reikia, duokite maisto tiek, kiek katė nori, nes katės poreikis priklauso nuo kačiukų skaičiaus ir pagaminamo pieno kiekio.

  Rekomenduojamas pašaro kiekis vienam augintiniui per dieną: 
   

  Amžius mėnesiais Kitten / kg kūno svorio 
  2 50 g 
  3 45 g 
  4 40 g 
  5 35 g 
  6 30 g 
  7-12 20 – 30 g  

  Gamintojas:
  Mes „JOSERA“
  esame šeimos kompanija gaminanti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius naminių gyvūnų pašarus Vokietijoje, Bavarijos regione. Remiantis savo 80 metų patirtirtimi pašarų gamyboje mes sukūrėme platų asortimentą Jūsų keturkojams, kuriame rasite puikaus pašaro visiems gyvenimo etapams. Įsitikinkite tuo patys.

  Palikite savo augintiniui švaraus ir šviežio vandens dubenėlį

  Pagaminta: Vokietijoje