PROFESSIONAL FOOD DIAMANT LINEA Cat adult Manzo E Pollo 2 kg

 • Kraunamos nuotraukos

  Pristatymas per 2-5 darbo dienas

  Pristatymas per 2-5 d.d.

  Professional Adult Manzo E Pollo pilnavertis suaugusių kačių maistas su vištiena, jautiena

  Prekės ženklas
  PROFESSIONAL FOOD
 • Diamant Complet Adult Manzo E Pollo yra pilnavertis kačių maistas su inovatyvia ir nauja formule, kurioje gausu amino rūgščių, svarbiausių riebalų rūgščių ir antioksidantų, užtikrinančių tinkamą inkstų darbą. Dėl didelio baltymų kiekio garantuojama tinkama mityba, palaikomas kačių raumenų tvirtumas. Be to, dėka vitaminų ir mineralų integracijos, šis maistas suteikia kailiui daugiau spindesio ir švelnumo, taip pat puoselėja kačių imuninę sistemą ir saugo nuo dantų ėduonies.

  Tai pilnavertis maistas suaugusioms katėms gyvenančioms tiek lauke, tiek namuose. Šis maistas mitybos ekspertų ištirtas ir sukurtas katėms, kad patenkintų mylimų kačių visus poreikius. Dėka technologijų ir formulių šio maisto granulėms suteiktas ypatingas skonis ir geras suvirškinamumas.

  Sudėtis: mėsa ir jos subproduktai (vištiena ir jautiena 30%), grūdai, daržovių šalutiniai produktai (augalinės kilmės produktai), daržovių baltymų ekstraktas, aliejai ir riebalai, mineralinės substancijos, mielės, daržovės.

  Analitinė sudėtis:                                                                                                 Maistiniai priedai:

  Drėgmė: 7%                                                                                                          Vitaminas A 12000 UI/kg

  Baltymai: 30%                                                                                                       Vitaminas D3 600 UI/kg

  Riebalai: 12%                                                                                                        Vitaminas E85 mk/ kg ( visų rac- alfa- tokoferolis)

  Ląsteliena: 2,5%

  Pelenai: 8.5%

  Techniniai priedai: antioksidantas EEC

  Maitinimo instrukcija: Maistas gali būti duodamas sausas arba sudrėkintas vandeniu ar sultiniu. Visada palikite švaraus vandens dubenėlį. Rekomenduojamos normos: kai katės svoris 2,5 kg, duoti 75 gr; kai svoris 3 kg – 80 gr; kai svoris 3,5 kg – 105 gr; kai svoris 4 kg – 120 gr; kai svoris 4,5 kg – 135 gr; kai svoris 5 kg – 150 gr.

  Pagaminta: ITALIJOJE