PROFESSIONAL FOOD TEAM BREEDER QUALITY JUNIOR 15 kg

 • Kraunamos nuotraukos

  Pristatymas per 2-5 darbo dienas

  Pristatymas per 2-5 d.d.

  QUALITY BREEDER JUNIOR 28/14 Pilnavertis maistas jauniems šuniukams

  Prekės ženklas
  PROFESSIONAL FOOD
 • QUALITY BREEDER JUNIOR yra pilnavertis maistas visų dydžių ir veislių šuniukams. Ši formulė mūsų mitybos ekspertų ištirta ir sukurta, kad patenkintų visus šuniukio poreikius ir palaikytų augintinio sveikumą svarbiausiu jo augimo periodu: skeleto ir raumenyno formavimesi. Dėka gamybos technologijos šiam maistui suteiktas ypatingas skonis ir jis gerai pasisavinamas, taip pat jis padeda smegenų ląstelių, kaulų struktūros ir raumenų masės vystymuisi. Tai funkcionalus maistas padedantis palaikyti ir išsaugoti augintinio bendrą sveikumą.

  Sudėtis: dehidratuota mėsa, kukurūzai, kviečiai, ryžiai, taukai ir riebalai, hidrolizuoti baltymai, saldžioji ceratonija, vitaminai ir mineralai, F.O.S. (fruktoolisacharidai), alaus mielės.

  Analitinė sudėtis:                                                                              Maistiniai priedai:

  Drėgmė: 8,50%                                                                                   Vitaminas A: 15000 UI/KG

  Baltymai: 28%                                                                                    Vitaminas D3: 600 UI/KG

  Taukai ir riebalai: 14%                                                                       Vitaminas E: 85 mg/KG

  Skaidulos: 2,8%

  Pelenai: 9,00%

  Kalcis: 1,20%

  Fosforas: 0,80%

  Technologiniai priedai: antioksidantai CEE

   

  Maitinimo instrukcija: Maistas gali būti duodamas sausas arba sudrėkintas vandeniu ar sultiniu. Palikite savo augintiniui švaraus ir šviežio vandens dubenėlį. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

   

  Šuns svoris 1-5 kg
  6-15 kg
  16-30 kg
  Rekomenduojama dienos norma 80- 250 g 250- 400 g 400- 580 g

   

     Pagaminta: ITALIJOJE