Tofu Pai Duo Ke kraikas katėms žaliosios arbatos kvapo, 6 l

 • Tofu Pai Duo Ke kraikas katėms žaliosios arbatos kvapo, 6 l

  Kaina 489
  599 Sutaupykite 110
  Pasiūlymas galioja iki 2023-12-31

  Pristatymas per 2-5 darbo dienas

  Pristatymas per 2-5 d.d.

  Į krepšelį 

  TOFU PAI DUO KE – pagamintas iš 100% natūralių maistinių žaliavų. 

 • TOFU PAI DUO KE – pagamintas iš 100% natūralių maistinių žaliavų. 2,0 mm granulių, kačių kraikas yra pagamintas naudojant pažangias technologijas. Jis neturi antrinės taršos ir gali būti tiesiogiai nuleidžiamas į klozetą.

  TOFU kačių kraikas greitas ir stiprus sugėrimas, greitas įsisavinimas, 100% natūralus, saugus ir sveikas, be dulkių, ilgalaikis kvapų kontrolei, nuleidžiamas į klozetą, neprilimpantis prie katės letenėlių. 

  Skirtas: Įvairaus amžiaus ir įvairių veislių katėms, tinka ir jautrioms katėms, saugus, nesukeliantis alergijos. Su puikiu kvapo neutralizavimo, greitesniu vandens sugėrimu ir netoksiško aplinkos apsaugos kačių kraiko aglomeracija.


  Privalumai: greitas ir stiprus sugėrimas, greitas įsisavinimas, 100% natūralus, saugus ir sveikas, be dulkių, ilgalaikis kvapų kontrolei, nuleidžiamas į klozetą, neprilimpantis prie katės letenėlių.


  Naudojimas: Įpilkite kraiką į švarų katės tualetą, 2-4cm sluoksnio storio „TOFU“ kraiko. Panaudotą „TOFU“ kraiką pašalinkite / pakeiskite iš katės tualeto dėžutės kiekvieną diena arba pagal poreikį. Panaudotą „TOFU“ kraiką galite nuleisti į klozetą.

  Grynasis kiekis: 6L / 2,5Kg., 2,0 mm granulių, kačių kraikas yra pagamintas iš maistinių žaliavų, naudojant pažangias technologijas. Jis neturi antrinės taršos ir gali būti tiesiogiai nuleidžiamas į klozetą. 

  Pagaminta: Kinijoje.