Wonder White Natural bentonitinis kačių kraikas, 5 kg

 • Wonder White Natural bentonitinis kačių kraikas, 5 kg

  Kaina 480

  Pristatymas per 2-5 darbo dienas

  Pristatymas per 2-5 d.d.

  Į krepšelį 

  "Wonder White" bentonitinis kačių kraikas yra iki 99,5% be dulkių 

 • Wonder White Natural 5,9L / 5Kg., (0,5mm-2,00mm) 
   
  Bentonitinis sušokantis kačių kraikas - Pagamintas iš 100 % procentų natūralaus molio. Be jokių kvapiklių ar kvapų, puikiai sugeriantis drėgmę ir išskiriantis mažai dulkių, o tai padeda sumažinti netvarką jūsų katės vonios kambaryje. 
  • Skirtas: Kraikas įvairaus amžiaus ir įvairių veislių katėms, tinka ir jautrioms katėms, yra saugus,nesukeliantis alergijos. Tinka alergiškiems augintiniams bei šeimininkams.
  • Privalumai: "Wonder White" bentonitinis kačių kraikas yra iki 99,5% be dulkių. Greitai sugeriantis katės šlapimą ir nemalonius kvapus. Neprilimpantis prie katės letenėlių.
  • Sudėtis: Pagamintas iš 100 % procentų natūralaus molio. Be jokių kvapiklių ar kvapų, be cheminių priedų, kvapų ir dažiklių.

  Naudojimas: Supilkite į katės dėžutę apie 6-7cm sluoksnį bentonitinio kačių kraiko Wonder White. Reguliariai pagal vizualų poreikį, kartą per dieną pašalinkite išmatas ir sušokusį bentonitinį kraiką. Katės dėžutėje sumažėjus bentonito tūriui, būtina vėl papildyti iki rekomenduojamo 6-7cm sluoksnio storio
  bentonitinio kraiko. Nešvarų ir panaudotą bentonitinį kraiką galima šalinti kartu su buitinėmis atliekomis.

  Pagaminta: Turkijoje